Zimowe zabawy

„Chociaż mróz w policzki szczypie, chociaż śnieg nam w twarze sypie, nie martwimy się tym wcale. Padaj śniegu, padaj dalej”.

Korzystając z uroków tegorocznej zimy systematycznie zabieraliśmy nasze przedszkolaki na zaśnieżony ogród przedszkolny. Zabawa była przednia. Dzieci całkowicie oddawały się zimowej zabawie i wykazywały się niezwykłą  pomysłowością w zabawach na śniegu. Podczas zimowego szaleństwa, promyczki rzucały śnieżkami do siebie, a także "atakowały" kulami śniegowymi swoje panie. Udało się zrobić wspaniałego śniegowego bałwana, który zaglądał w okna sal przedszkolnych. Śnieg lepił się wyśmienicie, dlatego radość  i uśmiech na twarzach dzieci był znakiem, że przedszkolakom podoba się taka forma spędzania czasu. Po takiej zabawie na świeżym powietrzu do przedszkola wracaliśmy z szerokimi uśmiechami i czerwonymi noskami. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *