Zgodnie z nowymi obostrzeniami oprócz studentów i młodzieży ze szkół średnich nauczanie zdalne mają również uczniowie w szkołach podstawowych w klasach od 4 do 8. Szkoły i nauczyciele doświadczenie pracy z uczniami w takiej formie mają po lock-downie w marcu, niektóre placówki wprowadzają teraz jednak pewne zmiany, tak dzieje się w przypadku Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej „Promyk” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak w placówce wygląda nauczanie zdalne? Jak pracuje administracja? Jakie warunki muszą spełniać dzieci, które do przedszkola czy szkoły przychodzą na nauczanie stacjonarne? Na te pytania na antenie Radia Rekord 89,6 FM odpowiadały dyrektorki „Promyka” Bożena Młynek i Sandra Bogusz.

Klikając na zdjęcie zapraszamy do wysłuchana wywiadu 🙂