„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci- widzi ich dusze” (B. Cage)

I miejsce w Plebiscycie Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego zdobyła Pani mgr Kinga Bernard – Podsiadły.

Pani Kinga jest osobą, która naucza z prawdziwą pasją, potrafi sprawić,że jej zajęcia są bardzo interesujące przez zasoby jej wiedzy,które posiada. Jest postacią godną naśladowania. Wzbudza pozytywne emocje w każdym z nas. Jest nauczycielem pełnym optymizmu i pozytywnej energii.

Zawsze powtarza: „Według mnie najważniejsze wartości życiowe to zdrowie, miłość bliskich, wiara i przyjaźń”

Pani Kindze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych ! 🙂