W dniu 5 czerwca w naszej placówce odbył się „Dzień Rodziny”.  Wspólnie z naszymi „Promyczkami”  i  ich najbliższymi radośnie świętowaliśmy ten dzień. Przybyli do nas wyjątkowi goście: instrumentaliści ze Szkoły muzycznej im. F. Chopina, którzy zaprezentowali pokaz swoich talentów podczas koncertu i uczniowie ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego z pokazami i animacjami. Oprócz występów i wspólnych zabaw ruchowych na uczestników radosnego świętowania czekał słodki poczęstunek. Ten wyjątkowy dzień długo pozostanie w pamięciach nas wszystkich.