Przedszkole Specjalne “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook

W roku szkolnym 2018/2019 nasze przedszkole przystąpiło do XI edycji Programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” uzyskując certyfikat potwierdzający udział w tym projekcie. „Kubusiowi Przyjaciele Natury” to organizowana przez markę Kubuś ogólnopolska akcja edukacyjna skierowana do przedszkoli w całej Polsce. Celem programu było zachęcanie najmłodszych do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku do przyrody, ale także kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu. Dzieci uczestniczyły w cyklu sześciu spotkań zorganizowanych w oparciu o scenariusze przesłane przez organizatorów programu. Otrzymały również karty sprawności „Kubusiowego Przyjaciela Natury”. Podczas realizacji zadań wykazywały się dużym zaangażowaniem i świetnie się bawiły. 

Przedszkole specjalne „PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl