Przedszkole Specjalne “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook
W Promyku zakończyliśmy kolejne szkolenie z zakresu zdrowego żywienia. Były to zajęcia praktyczne, prowadzone przez profesjonalnego kucharza pana Michała Markowicza. Potrawy były przygotowywane bez używania tłuszczu i bez smażenia. Obróbka termiczna wyłącznie w piecu konwekcyjno-parowym z wykorzystaniem zdrowych i świeżych produktów. Dania były bardzo smaczne😊 Dzięki nowo zdobytej wiedzy naszych kucharek Promyczki będą się cieszyć nowymi potrawami i smakami😋
 
 
 
 
 
Przedszkole specjalne „PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl