Przedszkole Specjalne “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook
JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI 
 
 
Grupa „Jagódki” z p. Renatą Abramczyk zrealizowała wyzwanie zainicjowane przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu pod hasłem „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” . Celem tej wyjątkowej akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
Do podjęcia tego wyzwania nominowała nas p. Marta Bielecka ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu. Dziękujemy za nominację Pani Renacie Abramczyk i możliwość przyłączenia się naszego przedszkola do tej akcji.
Prosimy kolejne osoby o przekazanie iskierki przyjaźni. Nominujemy:
*Przedszkole Publiczne nr 19 im . Jana Brzechwy w Ostrowcu Świętokrzyskim
* Przedszkole nr 15 im. Janiny Porazińskiej w Ostrowcu
Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni?
 To bardzo proste. Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.
3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com
Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).
4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.
Trzymamy kciuki za nominowane placówki i osoby. Życzymy powodzenia
Przedszkole specjalne „PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl