Przedszkole Specjalne “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa dnia 12.09.2020 roku na godz. 15:00 do wzięcia udziału w festynie charytatywnym pt. „Giełda przydasiów”, który odbędzie się na terenie rewitalizowanego placu przy ul. Świętokrzyskiej. 

Podczas imprezy będą zbierane „cegiełki” do puszek fundacji „Kolorowe Motyle” na rzecz operacji wszczepienia implantu ślimakowego ucha Kamilka Kosno, która zaplanowana jest na 16.09.2020r. 

Ponadto prowadzona będzie bezgotówkowa wymiana przedmiotów użytkowych (ubrań, zabawek, artykułów gospodarstwa domowego  itp.) nowych lub w dobrym stanie, które zalegają w każdym domu , a komuś mogą się jeszcze przydać. Dzięki takim wymianom zapobiegamy nadmiernemu zaśmiecaniu naszej planety zgodnie z ekologiczną ideologią „zero waste”. Jeśli macie Państwo takie przedmioty w domach to zapraszamy do ich wystawienia podczas festynu.

Uczestnicy powyższej inicjatywy będą mogli skorzystać z poczęstunku, urządzeń zabawowych oraz gier i zabaw zorganizowanych przez animatora.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 883508999 Magdalena Kłys

SERDECZNIE ZAPRASZAMY BO WARTO POMAGAĆ!! 🙂

Przedszkole specjalne „PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl