Przedszkole Specjalne “PROMYK”

w Ostrowcu Świętokrzyskim

ul. Słowackiego 19, tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl
Szkoła Podstawowa Specjalna PROMYK - profil facebook

W dniu 16.04.2019 r. w Przedszkolu i Szkole PROMYK zaprezentowane zostało przedstawienie Wielkanocne. Aktorami oczywiście byli uczniowie tej placówki oświatowej. Wśród publiczności zasiedli rodzice i dziadkowie. 

„Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami i z tej okazji postanowiliśmy zorganizować przedstawienie, na które zaprosiliśmy także rodziców – mówi dyrektor „PROMYKA” Bożena Młynek. 

Nasi podopieczni na każde święta i różne uroczystości przygotowują spektakle. Można powiedzieć, że mają w tym już wprawę. Zaczął działać u nas teatrzyk, a niebawem pojawi się filmik z osiągnięciami teatralnymi naszych małych aktorów. To , że dzieci pokochały teatrzyk to jest ogromna zasługa naszych nauczycieli. Takie przedstawienie jak dzisiejsze wzmacnia więzi pomiędzy uczniami, nauczycielami i rodzicami. 

Rodzice nie kryli łez wzruszenia ale i szczęście.

Przedstawienie o pisankach i króliczkach przybliża tradycje związane z Wielkanocą. Uczniowie uczestnicząc w tego typu występach czują się bardzo dowartościowani, wzmacniają swoją wiarę we własne siły. Ten dzień pozostanie w pamięci wszystkich na bardzo długo. 

 

 

Przedszkole specjalne „PROMYK”, ul. Słowackiego 19, 27-400 Ostrowiec Św., tel. 41 262 05 43, e-mail: szkola_zarzadzania@poczta.onet.pl