„Promyk nadziei dla dzieci z niepełnosprawnością” pod takim hasłem w Niepublicznym Specjalnym Przedszkolu Promyk w Ostrowcu Świętokrzyskim realizowany jest nowy projekt. Przedsięwzięcie zakłada realizację wielu ciekawych zagadnień, m.in. przeprowadzenie dodatkowych zajęć specjalistycznych takich jak hortiterapia, muzykoterapia, polisensoryka czy plastykoterapia. Środki na realizację tego projektu pochodzą z Unii Europejskiej, a stosowną umowę na jego realizację „Promyk” podpisał z Urzędem Marszałkowskim w Kielcach. O projekcie i powrocie po wakacyjnej przerwie do nauki i pracy na antenie Radia Rekord 89,6 FM mówiła dyrekcja i kadra „Promyka”.

Klikając na zdjęcie zostaną Państwo przekierowani bezpośrednio do wywiadu w radiu rekord. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji 🙂